Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në një plazh privat në lagjen numër 1 në qytetin e Sarandës. Gazetarja e “BalkanWeb” Shpresa Dine, raporton se janë konfliktuar me thikë dy pushues me njeri-tjetrin.

Një person i paidentifikuar ka qëlluar 3 herë me thikë në krah dhe gjoks shtetasin Berti Tahiraj, 40-vjec nga Vlora i cili është transportuar në gjendje të rëndë në spitalin e Sarandës.

Policia dhe grupi hetimor kanë zbarkuar menjëherë në zonë dhe po

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP