Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizzit shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston herë pas here foto të ndryshme.

Së fundmi, Kejvina ka publikuar disa foto në Instagram, ku tregoi për herë të parë edhe ambientet e shtëpisë.

Nuk kanë munguar komentet e shumta për bukuroshen, mirëpo njëri prej tyre e ka revoltuar bionden seksi.

‘Ishe yll pa b*thë pa bukë pa cica siç të bëri nëna natyrë. Je bërë si trans tani a nuk e sheh veten në pasqyrë’, i shkruante ndjeksja, ndërkohë që Kejvina ja ktheu thjesht me një ‘Miaoooo’.

‘Vetëm mjaoo di ti andej nga je s’di abc zogu të rroftë b*tha plastike e buzët si viç’, i shkruan përsëri ndjeksja.

‘Po deshe të tregoj sa miaooooooo bëj, po nxirre surratin mos ha m*t’, shkruan Kejvina në fund teksa i mbyll gojën fanses.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP