Për pak kohë do të sillte në jetë fëmijën e saj, por u vr.a në krevat, teksa flinte gjumë.

26-vjeçarja Kelly Mary Fauvrelle u qëll.ua në mënyrë vde.kjeprurëse nga i dashuri i saj Aaron McKenzie, 25 vjeç, gjatë kohës që flinte në shtëpinë e saj në Thornton Heat, në jug të Londrës.

E reja ishte në muajin e tetë të shtatzënisë dhe priste të sillte në jetë vogëlushin Riley, i cili gjithashtu gjeti vd.ekjen gjatë sul.mit bar.bar.

Kelly u gjet mes një pellgu gjaku nga e motra, e cila lajmëroi me urgjencë ndihmën e shpejtë. Vajza iu nënshtrua një lindje me operacion, por gjeti vd.ekjen gjatë saj, ndërkohë që vogëlushi ndërroi jetë pas katër ditësh.

Në momentin e ngjarjes së ndodhur në mes të muajit qershor, familja e së resë ishte në shtëpi, dhe ajo kishte rënë për të fjetur, kur u dëgjuan ulërima nga dhoma e saj.

Kur shkuan për të parë çfarë kishte ndodhur u përballën me skenën rrëqethëse, por i iu ishte zhdukur, shkruan noa.al.

Vetëm të premten e lënë pas ai u arrestua, i akuzuar për vr.asje me paramendim në rrethana rënduese. Dyshohet se kr.imi i rëndë ndodhi pas konflikteve mes dy të rinjve, teksa Aaron nuk kishte marrë përsipër përgjegjësitë për fëmijën. /a.y/noa