Modelja se.ksi Kinsi Volanski, e bërë e famshme në finale e Champions League, ka tentuar sërish të bëhet protagonist në Kupën e Amerikës po pa arritur t’ia dalë. Së bashku me të dashurin e saj Vitali Zdorovetsiki, ajo ka përgatur një plan për t’u futur në fushë në finale Brazil-Peru.

Gjithsesi siç vetë modelja bën me dije nuk ka mundur t’ia dalë. Në instagram Kinsi shkruan: “E pranoj, Kupa e Amerikës fitoi, por ne përjetuam një aventurë drithëruese. Fluturuam drejt Brazilit të kamufluar, shkuan në vendet që kishim rezervuar në stadium, por gjithçka u mbyll me shkelmat by.thëve që mori Vitali nga 20 punonjës të sigurisë. Tani kemi dalë nga bu.rgu dhe po shijojmë kohën tonë në Brazil.” Shqiptarja

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP