Pas fitimit të Ligës së Kampionëve, tek Liverpuli tani do mendojnë për përforcimet.

Jurgen Klop, është në kërkim të një mesfushori dhe mesa duket atë e ka gjetur në kampionatin spanjoll. Bëhet fjalë Adnan Januzaj, i cili sipas asaj që shkruan “Rush The Kop”, pëlqehet nga trajneri gjerman.

Pas lajmeve se Xherdan Shaqiri mund të largohet nga “The Reds”, një tjetër shqiptar mund ta marri vendin e tij. Januzaj i cili aktivizohet tek Rel Sociedadi, ku së fundmi ka zhvilluar paraqitje të mira, që kanë tërhequr edhe vëmendjen e ekipeve të mëdha.

Në rast se kjo ndodh atëherë për 24-vjeçarin, do të ishte një rikthim në Premier Ligë, ku më parë ka luajtur për Mançester Junajtid.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP