Zhvillime raportohen nga selia blu. Mësohet se sot kreu i PD, Lulzim Basha do të mbledhë Kryesinë dhe kryebashkiakët e PD.

Burime bëjnë me dije se mbledhja do të zhvillohet sot në orën 16:00.

Ndërkohë nuk dihet se çfarë porosish do japë Basha, në një kohë kur opozita ka deklaruar se kryebashkiakët e saj nuk do i lirojnë zyrat, pasi nuk i njohin zgjedhjet e 30 qershorit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP