Aktorja Eliona Pitarka, e cila njihet për format e saj fizike ka postuar foto të reja buzë detit.

28-vjeçarja ka publikuar foto provokuese, e veshur me bikini dhe me një bluzë të bardhë sipër ka pozuar për aparatin.

Aktorja e “Dupleks”, e cila më parë ka qënë pjesë e “Zjarr Tv” njihet për fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale.