Ish-kandidatja e Bindjes Demokratike për bashkinë e Vlorës ka publikuar në rrjetet sociale një foto pro vokuese nga plazhi, shoqëruar me një mesazh thumbues.

“He lm për gjarpërinjtë”, shkruan Mezini referuar kështu të gjithë atyre që e kanë sul muar së fundmi.

Mezini shfaqet me bi kini, shtrirë në rërë, buzë detit, duke shijuar mesjavën, pavarësisht shirave e temperaturave të ulëta.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP