Dhurata Dora ka ngritur edhe më shumë temperaturat e kësaj verë tejet të nxehtë. Këngëtarja ka postuar nëj foto me një fustan të shkurtër duke u përkulur.

Por fotoja është shkrepur në një pozicion shumë të sikletshëm, aq saqë Dhurata është dashur që të mbulojë pjesët intime me duar.

Krahas fotos Dhurata shkruan: Bëhu e pavarur, zgjohu dhe bëji ëndrrat realitet.

 

View this post on Instagram

 

Get that independent, wake up and make dreams happen type of vibe 🦋

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on