Brazili triumfoi mbrëmjen e djeshme në finalen e Kupës së Amerikës, duke mposhtur Perunë me rezultatin 3-1. Përpos ndeshjes dhe rezultatin, një tifoze speciale duke se ka rrëmbyer skenën.

E zhveshur e gjitha, tifozja kishte lyer trupin me ngjyrat e flamurit të Brazilit, teksa është duke bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Bukuroshja braziliane është fanse e kapitenit Dani Alvesh, teksa kishte pikturuar në shpinë numrin 13 që në kombëtare e mban veshur mbrojtësi 36-vjeçar. Për më tepër shikoni fotot e tifozes nudo që tërboi stadiumin mitik “Marakana”./panoramasport

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP