Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Tiranë.

Gazetarja Dorajan Bezat raporton për “Balknaweb” sesi pasojë e të shtënave ka ndërruar jetë një person. Viktima ka qenë në makinë, kur u qëllua për vdekje.

Policia dhe ambulancat janë në vendngjarje./balkanweb

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP