Emanuela Rusta ka rrëmbyer sërish skenën. Gjyqtarja e talentuar e Kolegjiumit të Elbasanit, e cila shpeherë është komentuar nga mediat rozë për format e saj bombastike, po kalon pushimet në bregdet.

Ajo ka menduar të ngrejë “temperaturat”, teksa ka postuar në “Instastory” një foto me bikini. Emanuela duket më në formë se kurrë, teksa format e saj nuk lenë vend për shumë imagjinatë.

Kujtojmë që Rusta ishte gjyqtarja e parë femër me stemën e FIFA-s që theu barrierat, duke përfaqësuar futbollin shqiptar në arenën ndërkombëtare.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP