Vajza e Majlinda Bregut, Kejda dhe djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullanit, Eriku janë një ndër çiftet më të përfolura në mediat rozë.

Në fillim ata u përfolën se janë ndarë, por ka qenë Kejda, ajo që publikoi një foto, ku konfirmonte se çifti ishin bashkë.

Duket se gjithçka mes tyre por shkon shumë mirë, pasi nga postimet në rrjetet sociale, kuptohet që Eriku dhe Kejda frekuentojnë të njejtat vende.

Mirëpo, së fundmi, dëshirat e bukuroshes kanë kaluar deri në martesë. Këtë e dëshmon fotoja e fundit e publikuar në Instastory, ku shfaqet gjysma e një çifti të sapomartuar.

Gjithçka mbetet për t’u parë, nëse dëshira e Kejdës do të finalizohet shumë shpejt.