Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa ka publikuar një pozë nga pushimet e saj buzë detit. Veshur me bikini, si rrallëherë, këngëtarja ka zgjedhur ta bëjë publike një foto, teksa është mbështetur në një shkëmb.

Në pah kanë dalë format e saj. E vendosur me kurriz, në sy bien të pasmet e saj! Këngëtarja ka qenë mjaft e rezervuar në publikimin e fotove të tilla.

“Mezi po e mbaja”,– shkruan Eneda Tarifa bashkëngjitur fotos së publikuar duke ju referuar shkëmbit në të cilin është mbështetur.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP